Vestavěné skříně

Vyrábíme a montujeme vestavěné skříně na zakázku do prostor dle Vašeho přání. Naše práce zahrnuje vše od společné odborné konzultace, přesného zaměření prostoru a následného vypracování cenové nabídky, až po výrobu a konečnou montáž. 

Pokračovat

Vestavěné skříně

Praktický a elegantně řešený úložný prostor s dostatkem místa na vše potřebné, to jsou naše vestavěné skříně na míru. Jsou vhodnou volbou do jakékoliv místnosti, ať už se jedná o ložnici, dětský pokoj, obývací pokoj nebo chodbu, ale také svůj účel splní v kanceláři, garáži či pracovní dílně. 

Ať už se rozhodnete pro vestavěné skříně do jakéhokoliv prostoru, navrhneme společně s Vámi vhodné řešení, které prostor doplní a doladí jeho vzhled. Zároveň je však u vestavěné skříně důležitá praktická stránka, a je tak třeba společně navrhnout také vnitřní prostory. 

V naší nabídce naleznete široký sortiment doplňků a příslušenství pro vnitřní části vestavěné skříně, jako jsou různé košíky, šuplíky, věšáky či šatní tyče. Můžete si vybrat z těch nejkvalitnějších a zároveň vkusně řešených materiálů pro vnější část, jako jsou dveře a kování. 

Víme, že se jedná o dlouhodobou investici, která má za úkol vydržet, a proto se zaměřujeme na vysokou odolnost materiálů, snadnou údržbu a kvalitní provedení do detailů. Neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit v našem studiu v Českých Budějovicích, kde Vám rádi poskytneme odborné poradenství a zpracujeme návrh včetně cenové nabídky. 

Kontaktujte nás


ČEČETKA s.r.o

U Staré Trati 1652
370 01 České Budějovice

Telefon: 724 501 020
E-mail:  

Trasa k nám zde