Schodiště

Naše firma provádí prodej a montáž schodišť od návrhu po realizaci. Doporučíme Vám, jaké schodiště se hodí do Vašeho interiéru a zpracujeme individuální nabídku dle Vašich přání a představ včetně cenové kalkulace. 

Pokračovat

Schodiště

Schody a schodiště jsou stavebním prvkem propojujím podlaží v bytě či domě a jsou tak součástí interiéru, který můžou doladit a ovlivnit. Aby byl vytvořen požadovaný efekt, je třeba věnovat patřičnou pozornost návrhu i realizaci schodiště. 

Proto jsme tu my. Dokážeme Vám poradit, jaké schodiště je nejvhodnější do Vašeho interiéru, vypracovat návrh zahrnující požadované rozměry i Vaše designové představy. Současně však zahrneme také naše zkušenosti a odborně Vám poradíme, aby schodiště plnilo i svůj praktický účel včetně nezbytné bezpečnostní stránky. 

U nás si objednáte schody na míru, které budou vyhovovat právě Vašim potřebám. Zaručíme Vám propracovanost do nejmenšího detailu a kvalitní provedení. Použité materiály zajistí elegantní a atraktivní vzhled, ale také dlouhodobou životnost a stabilitu. 

Navštivte naše studio v Českých Budějovicích nebo nás kontaktujte pro více informací a komplexní servis, zahrnující odborné poradenství, návrh i realizaci schodiště dle Vašich představ. Kontaktujte nás


ČEČETKA s.r.o

U Staré Trati 1652
370 01 České Budějovice

Telefon: 724 501 020
E-mail:  

Trasa k nám zde