Podlahy

Nabízíme komplexní dodávky podlahových krytin. Provádíme veškeré podlahářské práce včetně renovace parket a obkládání schodů. Samozřejmostí je naše zaměření a vlastní realizace zkušenými a proškolenými montážníky. Na základě našich zkušeností Vám nabídneme řešení dle Vašich představ.

Pokračovat

Podlahy

Podlaha je v každé mistnosti nepřehlédnutelným a nezbytným prvkem. Dokáže interiér nejen zútulnit, ale také mu dodat šmrnc a zajistit patřičný vzhled. 

Při výběru podlahy však nehraje roli pouze její konečný vzhled, ale důležitá je především volba kvalitního materiálu. V naší nabídce naleznete produkty nejkvalitnějších a nejprestižnějších značek. Dodáváme a montujeme dřevěné a laminátové podlahy, parkety, korek, PVC, přírodní linolea a nabízíme také široký sortiment příslušenství. 

Naše služby zahrnují také odbornou konzultaci, při které společně nalezneme to nejlepší řešení. Zohlednit tak musíme zejména místo, kam bude podlaha pokládána a jak zde bude zatěžována. Neméně důležitým faktorem je také snadná údržba. 

Zajistíme pro Vás komplexní služby od odborné konzultace, přes návrh včetně zaměření a cenové kalkulace, až po konečnou pokládku podlahových krytin. Kompletní nabídku podlahových krytin z naší nabídky můžete vidět na naší vzorkové prodejně v Českých Budějovicích, kde se Vám navíc budou věnovat naši pracovníci. Kontaktujte nás


ČEČETKA s.r.o

U Staré Trati 1652
370 01 České Budějovice

Telefon: 724 501 020
E-mail:  

Trasa k nám zde