Okna

Zabýváme se prodejem a montáží oken. Prodáváme okna jak plastová tak dřevěná i hliníková. V našem vzorkovém studiu máme přes 30 typů oken k prohlédnutí i vyzkoušení. Naši zaměstnanci Vám ochotně poradí jaká okna se k Vám domů budou nejvíce hodit i při udržení rozumných cen. 

Pokračovat

Okna

Okna jsou důležitým prvkem našich domů a bytů. Přináší nám dovnitř denní světlo a můžeme přes ně sledovat okolní svět a přírodu. Chrání nás před nepříznivých počasím, ale zároveň přináší do obydlí čerstvý a svěží vzduch. 

Okna nejsou běžně měněnou částí bytu a jejich výběru tak věnujte dostatečnou pozornost. Vyberte si v našem vzorkovém studiu v Českých Budějovicích z více než 30 typů oken, která si zde můžete zároveň i vyzkoušet. Dále zde najdete další doplňky a příslušenství, jako jsou parapety, žaluzie či kování. Všechny produkty jsou dodávány renomovanými výrobci oken z Čech i zahraničí. 

Nechte si poradit od našich ochotných zaměstnanců, kteří Vám rádi pomohou s výběrem a poradí, která okna se Vám budou nejvíce hodit. 

Abyste okna správně vybrali, soustřeďte se nejen na vzhled, ale také na materiál. V našem sortimentu naleznete plastová, dřevěná či hliníková okna. Materiál a kvalitní provedení má vliv zejména na energetickou náročnost Vašeho domu či bytu a můžete tak ušetřit náklady za energii.

U nás zakoupená okna Vám přijdou nainstalovat naši odborně proškolení montážníci, kteří neodejdou dříve než od perfektně dotáhlé a dočištěné práce. Smysl pro detail a zodpovědnost je u našich zaměstnanců samozřejmostí. 

Navštivte naše vzorkové studio v Českých Budějovicích a nalezněte s našimi odbornými radami to pravé řešení pro Vás. Kontaktujte nás


ČEČETKA s.r.o

U Staré Trati 1652
370 01 České Budějovice

Telefon: 724 501 020
E-mail:  

Trasa k nám zde