Rustikální kuchyně

Domov dotvoří rustikální kuchyně na míru. Spojení tradičních prvků, moderní funkčnosti a kouzelného designu Vám přinese právě rustikální kuchyně. Navrhneme Vám design a funkční provedení kuchyňské linky a celého kuchyňského prostoru, který bude respektovat Vaše požadavky a odrážet Vaše představy. Vyrobíme Vám rustikální kuchyň na míru a naši zaměstnanci vše namontují s precizností a do nejmenšího detailu.

Pokračovat

Rustikální kuchyně

Kuchyně vytváří domov. Tam, kde se budete setkávat s ostatními členy rodiny nad teplou večeří, popíjet kávu či sklenku vína s přáteli a dopřávat si chutné deserty při společné konverzaci, se musíte cítit Vy i ostatní pohodlně a příjemně. Teplo a bezpečí domova, kouzlo starých časů a přitom funkčnost a praktičnost, to je to, co můžete čekat od rustikální kuchyně. 

Váš dům či byt v rustikálním a klasickém provedení skvěle doplní rustikální kuchyně na míru. Dřevo, zdobné prvky a kvalitní masivní materiál, jsou základní znaky této kuchyně. Navrhneme Vám ji tak, aby plně odrážela Vaše představy a zároveň byla provedena na míru Vašeho prostoru a plnila všechny funkce, jaké od ní čekáte. 

Vaši novou rustikální kuchyň Vám navrhneme v 3D vizualizačním programu, kde si ji budete moci dobře předem prohlédnout a přitom realizovat případné dodatečné úpravy. Následná výroba a montáž bude provedena našimi zkušenými pracovníky, kteří odchází až po perfektně odvedené práci. 

Přijďte se podívat do našeho studia v Českých Budějovicích a nebo nás kontaktujte. Společně zkonzultujeme Vaše představy a připravíme další kroky, které povedou k realizaci Vaší vysněné a kouzelné rustikální kuchyně. 

Kontaktujte nás


ČEČETKA s.r.o

U Staré Trati 1652
370 01 České Budějovice

Telefon: 724 501 020
E-mail:  

Trasa k nám zde