Moderní kuchyně

Designově atraktivní, kvalitní a funkční provedení kuchyňské linky a celého prostoru Vaší moderní kuchyňě zařídíme od návrhu až po realizaci. Máte v plánu novou kuchyň či rekontruujete starou? Budeme potěšeni, když se na nás obrátíte s Vašimi požadavky. Vaše představy a naše zkušenosti spojíme dohromady a výsledkem bude moderní kuchyň na míru, kterou jste si vždy přáli. Navíc praktická a plně funkční. 

Pokračovat

Moderní kuchyně

Kuchyně dnes již není pouze místem, kde se vaří. Je také místem, kam se chodíme při společném stolování setkávat se zbytkem rodiny, povídat si a trávit společné chvíle nad výtečným jídlem a pitím nejen s rodinou, ale také přáteli. Z tohoto důvodu je vhodné věnovat výběru kuchyně dostatečnou pozornost. 

Moderní kuchyně, to je atraktivní a nadčasový vzhled, funkčnost, čistota, praktičnost. To vše jsme Vám připraveni splnit.

Naše dlouholeté zkušenosti nám umožňují Vám poskytnout odborné a přínosné rady ohledně funkčnosti Vaší nové kuchyně a náš široký sortiment dodavatelů zase nabídnout stylový a atraktivní design jednotlivých prvků a doplňků Vaší nové moderní kuchyně. Vybírat můžete z nepřeberného množství materiálů a barevného provedení skříněk a dvířek, zároveň Vám nabízíme široký sortiment doplňkových produktů a příslušenství, jako jsou závěsné programy, spotřebiče a další. 

Po společné konzultaci Vám vytvoříme návrh dle Vašich představ a to ve 3D vizualizačním programu, který Vám umožní vidět chystanou novou moderní kuchyni téměř jako naživo. Následně zrealizujeme odsouhlasený návrh a naši pracovníci Vám přijedou vyrobenou moderní kuchyň na míru namontovat přímo do prostoru. Naše služby odvádíme vždy s precizností a naši pracovníci se zaměřují na každý detail. 

Neváhejte nás kontaktovat nebo nás navštívit v našem studiu v Českých Budějovicích, kde se Vám budeme ochotně věnovat a můžete si zde prohlédnout naše vzorové kuchyňské linky. S individuálním přístupem ke každému zákazníkovi garantujeme vytvoření moderní kuchyně dle Vašich představ a požadavků, která bude estetická, z kvalitních materiálů a zároveň plně funkční a praktická. 

Kontaktujte nás


ČEČETKA s.r.o

U Staré Trati 1652
370 01 České Budějovice

Telefon: 724 501 020
E-mail:  

Trasa k nám zde