Kuchyně

Zabýváme se návrhem, výrobou a montáží kuchyní včetně kuchyňských linek na zakázku. Nabízíme 3D vizualizaci a odbornou konzultaci při návrhu Vaší nové či rekonstruované kuchyně. Naše kuchyně nabízejí nepřeberné množství tvarů a barevných provedení kuchyňských linek, rozsáhlou nabídku drátěného a závěsného programu a doplňků. Zajišťujeme také prodej spotřebičů včetně dodání a montáže v krátkém čase a ve vysoké kvalitě. 

Pokračovat

Kuchyně

Kuchyně jsou podle nás jednou z nejdůležitějších a nejfrekventovanějších místností v bytě a investice do této místností má dlouhodobý charakter. Při pořízení nové kuchyně se nejedná o nízké náklady, a proto je třeba věnovat jejímu návrhu dostatečnou pozornost. Při výběru zařízení a výbavy kuchyně bychom tak neměli hledět pouze na vzhled, ale také, a to především, na kvalitu a zpracování výrobků. 

Naše firma Vám zajišťuje návrh a realizaci kuchyňských linek na základě Vašich představ a přání. Vaše představy spojíme s našimi zkušenostmi a Vašimi prostorovými a finančními možnostmi, a získáme tak dokonalé a praktické řešení. 

Aby kuchyň nebyla jen módní záležitostí, ale plnila také svůj praktický účel, je třeba rozmyslet si předem několik bodů. Zavzpomínejte tedy, jak často chodíte nakupovat a jaké zásoby potravin se Vám doma vytváří, abyste při výběru zajistili dostatek úložných prostorů. Dalším důležitým faktorem při navrhování kuchyně bude, zda je její součástí i jídelní kout a počet lidí, kteří spolu pravidelně stolují. Frekvence, s jakou se v kuchyni pohybujete a jak často vaříte je rozhodující při výběru materiálu a jejich kvality. Svou roli budou hrát také Vaše další návyky a to zejména stravovací zvyky a Váš životní styl. Neméně důležitým faktorem je také přítomnost dětí v domácnosti, jímž se musí přizpůsobit řešení kuchyňského prostoru. 

Specializujeme se jak na moderní kuchyně a kuchyňské linky, tak na kuchyně rustikální. Prohlédnout si můžete naši práci zde na stránkách, nebo také přijít do našeho studia v Českých Budějovicích a naši zaměstnanci Vám ochotně poskytnou odbornou konzultaci.Kontaktujte nás


ČEČETKA s.r.o

U Staré Trati 1652
370 01 České Budějovice

Telefon: 724 501 020
E-mail:  

Trasa k nám zde