Krby

Zabýváme se prodejem a montáží krbů, krbových kamen, kachlových kamen a stavbou komínů. Na naší vzorkové prodejně Vám poradíme, který produkt je pro vytápění Vašeho domu ten pravý. Provádíme montáže horkovzdušných i teplovodních systémů. Stavba krbů je s námi vždy individuální na základě Vašeho přání. Krb si můžete předem prohlédnout v 3D vizualizačním programu. 

Pokračovat

Krby

Krb je tím, co vyznačuje fráze "teplo domova". Námi zhotovené krby dotváří krásnou atmosféru a zajišťují příjemné teplo v chladných dnech. Navrhneme a postavíme krb, který bude plně odpovídat Vašim představám spojeným s našimi zkušenostmi. 

Neváhejte navštívit naše vzorkové studio v Českých Budějovicích, kde Vám poskytneme odbornou konzultaci, můžete si prohlédnou 12 vzorků krbů, krbové vložky, krbová kamna a nebo nakoupit materiály pro stavbu krbu za výhodné ceny. 

V případě dohody Vám poskytneme odborné poradenství i u Vás doma, kde Vám naši zkušení zaměstnanci poradí, jak a kde si nechat postavit komín, co k němu připojit a jaký systém vytápění se hodí pro Váš dům či byt. 

Následovat bude návrh, ke kterému bude použit 3D vizualizační program. Krb si tak můžete prohlédnout již při návrhu a společně s našimi pracovníky měnit design a proporce krbu. 

Našimi dodavateli jsou přední evropští i tuzemští výrobci a realizace je prováděna odbornými a zkušenými kamnáři, kteří mají patřičné zkoušky. 

Kontaktujte nás v níže uvedeném formuláři, na telefonu nebo navštivte naše vzorkové studio pro více informací a společnou konzultaci.Kontaktujte nás


ČEČETKA s.r.o

U Staré Trati 1652
370 01 České Budějovice

Telefon: 724 501 020
E-mail:  

Trasa k nám zde