Koupelny a vybavení

Zabýváme se prodejem a montáží dlažeb a obkladů, sanitární keramiky, armatur, koupelnového nábytku a doplňků. Součástí naší práce je samozřejmě odborná konzultace a návrh včetně 3D vizualizace. K našim dodavatelům patří jak renomovaní evropští výrobci, tak i výrobci z Čech. 

Pokračovat

Koupelny

Koupelna je místem představujícím čistotu a relaxaci. Takové místo musí svým provedením vytvářet potřebnou atmosféru, ale také zajistit praktičnost. Nabízíme proto návrhy koupelen a jejich realizaci, to vše provedeme kvalitně a promyšleně do nejmenšího detailu. 

Na designu Vaší nové nebo rekonstruované koupelny s Vámi můžeme spolupracovat na základě 3D vizualizací. Můžete si sami říct, jak by se Vám líbila Vaše nová koupelna, vyzkoušet si vhodné rozmístění pořizovaného nábytku a vybavení a spolupracovat na designu koupelny s našimi profesionály. 

Na našem showroomu můžete shlédnout několik vzorových koupelen, které Vám poskytnou výbornou inspiraci pro Vaši představu. Všechny typy materiálů mají vyjímečný design a vysokou kvalitu. V naší prodejně můžete některé materiály koupit ihned za velmi výhodné ceny. Kontaktujte nás


ČEČETKA s.r.o

U Staré Trati 1652
370 01 České Budějovice

Telefon: 724 501 020
E-mail:  

Trasa k nám zde