Dveře

Nabízíme komplexní dodávky a odbornou montáž dveří, které si můžete vybrat ze široké nabídky různých druhů dveří, kování a obložek. Naší předností je profesionální přístup k věci a ochotný personál, rychlé dodání a kvalitní provedení. 

Pokračovat

Dveře

Dveře jsou neodmyslitelnou součástí místnosti a tedy i interiérovým doplňkem. Uzavírají místnost a oddělují jí od ostatních prostor bytu či domu. Kvalitní a moderní dveře tak doplní styl a design celé místnosti. 

Nabízíme dveře od renomovaných českých i zahraničních výrobců a dodavatelů. Desítky vzorků dveří, obložení, kování a příslušenství si můžete prohlédnout v našem vzorkovém studiu v Českých Budějovicích. Tam se Vám budou také věnovat naši profesionální zaměstnanci, kteří Vám ochotně poradí a pomohou s výběrem. 

Nabízené dveře plní nejen funkci pěkného a elegantního vzhledu dveří, které doplní a zvýrazní každou místnost, ale zároveň jsou vyráběny z kvalitních a odolných materiálů, které zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu při každodenním použití.

Můžete si vybrat z mnoha materiálů, barev a také různých rozměrů, tak aby dveře plnily Vaše požadavky a očekávání. V naší nabídce jsou kromě běžných dveří také dveře posuvné, které Vám ušetří místo v místnosti, dále domovní, protipožární, bezpečnostní či skleněné dveře. 

Dveře, které si u nás vyberete Vám namontují profesionální montéři s několikaletými zkušenostmi. 

Přijďte navštívit naše studio a vyberte si dveře podle Vašich přání a představ a zároveň si nechte odborně poradit od našich ochotných pracovníků.Kontaktujte nás


ČEČETKA s.r.o

U Staré Trati 1652
370 01 České Budějovice

Telefon: 724 501 020
E-mail:  

Trasa k nám zde